Muži - 23.02.2024 20:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
75
BK Děčín seniorka
82
U13 - 18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
58
Válečníci Děčín B
43
U13 - 18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
51
Válečníci Děčín B
38
U15 - 30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
73
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
U15 - 28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
BK Brandýs n. L. B
82
U11 - 28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
26
BA Tygři Louny
35
U11 - 28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
75
BA 2006 Roudnice n.L.
10
U15 - 27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
Pandy Čelákovice
44
U13 - 27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
46
BA 2006 Roudnice n.L.
30
U13 - 27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
61
BA 2006 Roudnice n.L.
21
Muži - 26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
66
ASK Lovosice
59
U19 - 21.01.2024 16:00
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
63
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
U17 - 21.01.2024 12:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
60
BK Sokolov
71
U17 - 20.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
BK Baník Most
36
Muži - 19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
94
BK Teplice B
51
U19 - 18.01.2024 19:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
TJ Slovan Varnsdorf
78
U19 - 13.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
Válečníci Děčín B
61
U13 - 13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
8
Slavoj BK Litoměřice
144
U13 - 13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
15
Slavoj BK Litoměřice
122
U15 - 13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
62
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
Muži - 12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
76
TJ Slovan Varnsdorf B
57
U17 - 07.01.2024 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
50
Válečníci Děčín B
68
U17 - 06.01.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí nad Labem B
68
BA 2006´Roudnice n. L. B
56
Muži - 05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
54
BK Česká Lípa
74
Muži - 29.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
Muži - 06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 12:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BK Teplice mix
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA LYNX Liberec mix
0
U11 - 13.04.2024 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Levhartice Chomutov
0
U11 - 13.04.2024 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0

Tabulka aktuálního kola

1. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
29.10.2023 13:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
76
1
47
Slavoj Český Brod
23.09.2023 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
2
86
1
30
Basket Poděbrady
23.09.2023 16:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
1
51
2
62
Pandy Čelákovice
23.09.2023 17:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
1
38
2
107
BK Brandýs n. L. B

2. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
24.09.2023 13:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
109
1
42
Basket Poděbrady
24.09.2023 10:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
1
53
2
98
BA 2006´ Roudnice n.L.
24.09.2023 10:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
1
46
2
89
BK Brandýs n. L. B
24.09.2023 15:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
2
53
1
48
Pandy Čelákovice

3. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
07.10.2023 11:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
1
63
2
66
Pandy Čelákovice
07.10.2023 15:00
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
26
2
131
BK Brandýs n. L. B
07.10.2023 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
106
1
62
BK Kralupy Junior
16.11.2023 18:15
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
2
79
1
62
BK R&J EBC Mělník

4. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
08.10.2023 11:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
1
61
2
75
BK Brandýs n. L. B
08.10.2023 11:00
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
45
2
50
Pandy Čelákovice
08.10.2023 13:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
2
90
1
62
BK Kralupy Junior

5. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
21.10.2023 11:30
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
2
68
1
65
BK Kralupy Junior
21.10.2023 14:00
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
1
53
2
76
TJ Slovan Varnsdorf
21.10.2023 09:30
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
2
98
1
59
BA 2006´ Roudnice n.L.

6. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
26.11.2023 12:30
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
48
2
81
BK Kralupy Junior
22.10.2023 11:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
2
83
1
66
Slavoj Český Brod
22.10.2023 11:45
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
1
56
2
68
BA 2006´ Roudnice n.L.
22.10.2023 10:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
80
1
64
BK Brandýs n. L. B

7. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
11.11.2023 17:30
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
79
1
55
BA 2006´ Roudnice n.L.
05.01.2024 17:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
2
69
1
65
BK R&J EBC Mělník
11.11.2023 09:00
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
1
52
2
60
BK Brandýs n. L. B
11.11.2023 11:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
2
88
1
49
Basket Poděbrady

8. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
12.11.2023 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
1
53
2
73
TJ Slovan Varnsdorf
12.11.2023 15:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
2
79
1
62
BK Kralupy Junior
12.11.2023 11:00
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
2
63
1
57
Pandy Čelákovice
12.11.2023 11:00
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
41
2
68
Slavoj Český Brod

9. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
02.12.2023 11:30
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
39
2
103
TJ Slovan Varnsdorf
02.12.2023 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
2
68
1
56
Slavoj Český Brod
02.12.2023 13:30
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
2
117
1
58
BK Kralupy Junior
02.12.2023 11:30
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
2
53
1
41
BK R&J EBC Mělník

10. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
03.12.2023 11:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
1
64
2
89
TJ Slovan Varnsdorf
03.12.2023 10:30
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
44
2
71
BA 2006´ Roudnice n.L.
03.12.2023 11:30
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
2
74
1
67
BK Kralupy Junior

11. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.01.2024 10:00
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
2
68
1
58
Slavoj Český Brod
13.01.2024 13:00
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
2
66
1
33
Basket Poděbrady
13.01.2024 10:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
124
1
34
BK R&J EBC Mělník
13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
1
62
2
100
BA 2006´ Roudnice n.L.

12. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
14.01.2024 09:30
Čelákovice, ZŠ Kamenka Čelákovice
Pandy Čelákovice
2
57
1
53
Slavoj Český Brod
14.01.2024 13:00
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
2
118
1
27
Basket Poděbrady
21.01.2024 11:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
1
52
2
112
TJ Slovan Varnsdorf
30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
1
73
2
78
BA 2006´ Roudnice n.L.

13. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
26.01.2024 18:30
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
2
99
1
48
Basket Poděbrady
27.01.2024 14:00
Český Brod, Sportovní hala
Slavoj Český Brod
1
69
2
75
BK R&J EBC Mělník
27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
2
61
1
44
Pandy Čelákovice
27.01.2024 09:30
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n. L. B
1
64
2
85
TJ Slovan Varnsdorf

14. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
28.01.2024 11:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
2
66
1
52
Slavoj Český Brod
28.01.2024 09:00
Poděbrady, MSH Ostende
Basket Poděbrady
1
40
2
72
BK R&J EBC Mělník
28.01.2024 13:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
2
92
1
61
Pandy Čelákovice
28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
1
64
2
82
BK Brandýs n. L. B

Ostatní zápasy

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté