U13 - 12.10.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
69
BC Wizards DDM Pha10 U13B(mix)
16
U17 - 19.10.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
71
TJ Slovan Varnsdorf
68
U19 - 10.11.2019 15:30
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Levharti Chomutov
99
BA 2006´ Roudnice n.L.
63
U15 - 10.11.2019 10:00
Karlovy Vary, Tělocvična ZŠ 1. máje
TJ Thermia Karlovy Vary
49
BA 2006´ Roudnice n.L.
73
U13 - 10.11.2019 09:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
81
BA Sparta Praha U13B "B"
37
U15 - 09.11.2019 17:00
Sokolov, SH ISŠTE Sokolov
BK Sokolov
78
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
U19 - 09.11.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
69
BK Levharti Chomutov
94
U13 - 09.11.2019 12:30
Nymburk, ZŠ Komenského
BA JUVENTA Nymburk U13B
52
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
32
U14 - 03.11.2019 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
62
BK Kladno
58
U17 - 02.11.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
74
BK Medvědi Tábor
69
U14 - 02.11.2019 18:00
Kladno, Hala 5. ZŠ Kladno
BK Kladno
42
BA 2006´Roudnice nad Labem
56
Muži - 02.11.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
64
BK Baník Most A
80
U15 - 27.10.2019 09:00
Slaný, Víceúčelová sportovní hala
ŠSK Slaný
54
BA 2006´ Roudnice n.L.
45
U19 - 27.10.2019 10:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
91
Sokol Žižkov B
70
U15 - 26.10.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
ŠSK Slaný
55
U13 - 13.10.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
40
SK Velká Ohrada z.s. U13B
39
U19 - 26.10.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
BŠ Tygři Praha
85
Muži - 25.10.2019 20:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Louny
106
BA 2006 Roudnice n.L.
78
U17 - 20.10.2019 15:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín B
67
BA 2006´Roudnice n. L. B
52
U14 - 20.10.2019 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
29
BŠ Tygři Praha
101
U12 - 19.10.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
94
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
46
U19 - 13.10.2019 12:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BK Kondoři Liberec B
89
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
U15 - 12.10.2019 17:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
59
SKB Rokycany
57
U19 - 12.10.2019 10:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
SLUNETA Ústí nad Labem
98
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
Muži - 11.10.2019 19:45
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most B
72
BA 2006 Roudnice n.L.
82
U17 - 06.10.2019 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
118
BC Benešov B
54
U14 - 06.10.2019 10:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Levharti Chomutov
57
BA 2006´Roudnice nad Labem
68
U17 - 05.10.2019 16:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
83
BC Benešov
63
U14 - 05.10.2019 10:00
Louny, Hala ZŠ Přemyslovců
BA Tygři Louny
42
BA 2006´Roudnice nad Labem
73
Muži - 05.10.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
76
BK Levharti Chomutov
49
U15 - 29.09.2019 14:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
54
BA 2006´ Roudnice n.L.
50
U19 - 29.09.2019 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
79
BA Sparta Praha
83
U15 - 28.09.2019 15:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
37
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
U19 - 28.09.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
104
Sokol Vyšehrad
70
U13 - 28.09.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
54
BK Beroun U13B
53
U14 - 22.09.2019 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
70
BK Teplice
53
U14 - 21.09.2019 18:00
Ústí nad Labem, hala UJEP
BK Sluneta Ústí nad Labem
80
BA 2006´Roudnice nad Labem
67
Muži - 20.09.2019 19:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
84
BA 2006 Roudnice n.L.
31
U15 - 15.09.2019 10:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
51
BK Sokolov
64
U15 - 14.09.2019 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
69
TJ Thermia Karlovy Vary
54
U12 - 30.11.2019 09:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník U12B
0
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
U13 - 22.02.2020 00:00
Praha, ZŠ Olešská
BC Wizards DDM Pha10 U13B(mix)
0
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
0
U17 - 02.02.2020 00:00
Varnsdorf, Sportovní hala
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U12 - 02.11.2019 12:30
Čelákovice, ZŠ J. A. Komenského
BA Čelákovice U12B
0
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
Muži - 15.11.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Teplice
0
U17 - 01.03.2020 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BK Kralupy junior
0
U14 - 16.11.2019 16:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U12 - 16.11.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
Kelti Nové Strašecí U12B(mix)
0
U17 - 17.11.2019 13:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BŠ Tygři Praha B
0
U14 - 17.11.2019 15:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK Sluneta Ústí nad Labem
0
U12 - 17.11.2019 15:30
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy junior U12B(ms)
0
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
Muži - 22.11.2019 20:00
Chomutov, Městská sportovní hala
BK Levharti Chomutov
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 23.11.2019 09:00
Praha 5, Hala Kuncova
BA Sparta Praha
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 23.11.2019 15:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Baník Most
0
U13 - 23.11.2019 09:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha(mix)
0
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
0
U19 - 24.11.2019 15:00
Praha 2, Sokolovna Vyšehrad
Sokol Vyšehrad
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U15 - 24.11.2019 14:30
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Slavoj BK Litoměřice
0
U13 - 24.11.2019 10:00
Roudnice n.L., tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
0
Basket Poděbrady U13B
0
U17 - 30.11.2019 14:00
Mladá Boleslav, IX. základní škola
TJ AŠ Mladá Boleslav
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U14 - 30.11.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BK Levharti Chomutov
0
U17 - 01.12.2019 11:45
Český Brod, Sportovní hala
BK Český Brod
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U14 - 01.12.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
BA Tygři Louny
0
Muži - 29.11.2019 18:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Baník Most B
0
U19 - 07.12.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
BK Kondoři Liberec B
0
U19 - 08.12.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
SLUNETA Ústí nad Labem
0
U15 - 08.12.2019 09:00
Rokycany, Sportovní hala SKB
SKB Rokycany
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
Muži - 13.12.2019 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA Louny
0
U13 - 12.01.2020 00:00
Brandýs nad Labem, ZŠ Na Výsluní
BK Brandýs n.L.U13B
0
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
0
U14 - 14.12.2019 00:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha
0
BA 2006´Roudnice nad Labem
0
U17 - 14.12.2019 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
BK R&J EBC Mělník
0
U12 - 14.12.2019 00:00
Roudnice nad Labem, Tělocvična SOŠ a SOU
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
BA Sparta U12B"B"
0
U17 - 15.12.2019 10:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
Muži - 10.01.2020 00:00
,
BK Baník Most A
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U19 - 11.01.2020 17:00
Praha 3, TJ Sokol Žižkov I.
Sokol Žižkov B
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U19 - 12.01.2020 00:00
Jeneč, Sportovní hala Jeneč
BŠ Tygři Praha
0
BA 2006´ Roudnice n.L.
0
U12 - 18.01.2020 00:00
Roudnice nad Labem, Tělocvična SOŠ a SOU
BA 2006´Roudnice n.L.U12(mix MS)
0
BK R&J EBC Mělník U12B
0
U17 - 18.01.2020 00:00
Benešov, SH Benešov
BC Benešov B
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U17 - 19.01.2020 00:00
Benešov, SH Benešov
BC Benešov
0
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
U17 - 01.02.2020 00:00
Roudnice nad Labem, BK Real
BA 2006´Roudnice n. L. B
0
Válečníci Děčín B
0
U13 - 08.02.2020 00:00
Beroun , tělocvična ZŠ Preislerova
BK Beroun U13B
0
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
0

Hráči a trenéři