U11 - 13.04.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
TJ Slovan Varnsdorf
73
BA 2006 Roudnice n.L.
36
U11 - 13.04.2024 10:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
16
BK Levhartice Chomutov
98
U11 - 09.03.2024 12:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BK Teplice mix
86
BA 2006 Roudnice n.L.
24
U11 - 09.03.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
55
BA LYNX Liberec mix
52
Muži - 08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
59
BA 2006 Roudnice n.L.
89
Muži - 23.02.2024 20:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
75
BK Děčín seniorka
82
U13 - 18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
58
Válečníci Děčín B
43
U13 - 18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
51
Válečníci Děčín B
38
Muži - 06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
57
BA 2006 Roudnice n.L.
66
Muži - 29.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
70
BK Děčín Křešice
54
U15 - 30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
73
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
U15 - 28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
BK Brandýs n. L. B
82
U11 - 28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
26
BA Tygři Louny
35
U11 - 28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
75
BA 2006 Roudnice n.L.
10
U15 - 27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
Pandy Čelákovice
44
U13 - 27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
46
BA 2006 Roudnice n.L.
30
U13 - 27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
61
BA 2006 Roudnice n.L.
21
Muži - 26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
66
ASK Lovosice
59
U19 - 21.01.2024 16:00
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
63
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
U17 - 21.01.2024 12:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
60
BK Sokolov
71
U17 - 20.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
BK Baník Most
36
Muži - 19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
94
BK Teplice B
51
U19 - 18.01.2024 19:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
TJ Slovan Varnsdorf
78
U19 - 13.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
Válečníci Děčín B
61
U13 - 13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
8
Slavoj BK Litoměřice
144
U15 - 13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
62
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
U13 - 13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
15
Slavoj BK Litoměřice
122
Muži - 12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
76
TJ Slovan Varnsdorf B
57
U17 - 07.01.2024 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
50
Válečníci Děčín B
68
U17 - 06.01.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí nad Labem B
68
BA 2006´Roudnice n. L. B
56
Muži - 05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
54
BK Česká Lípa
74

Tabulka aktuálního kola

1. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
21.10.2023 09:00
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Levharti Chomutov
2
67
1
18
BA Tygři Louny
21.10.2023 10:45
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BA Tygři Louny
1
18
2
102
BK Teplice mix
21.10.2023 12:30
Chomutov, Městská sportovní hala - malá
BK Teplice mix
1
43
2
64
BK Levharti Chomutov
21.10.2023 09:00
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí n.L. k
1
15
2
98
Válečníci Děčín
21.10.2023 11:00
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Válečníci Děčín
2
103
1
18
BA 2006 Roudnice n.L.
21.10.2023 13:00
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
BA 2006 Roudnice n.L.
2
38
1
33
SLUNETA Ústí n.L. k
21.10.2023 09:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec mix
2
70
1
22
TJ Slovan Varnsdorf
21.10.2023 11:00
Liberec, Sportovní hala Kort
TJ Slovan Varnsdorf
1
31
2
65
Slavoj BK Litoměřice
21.10.2023 12:30
Liberec, Sportovní hala Kort
Slavoj BK Litoměřice
1
21
2
73
BA LYNX Liberec mix
22.10.2023 09:00
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
SLUNETA Ústí n.L. d
1
11
2
89
BK Teplice mix
22.10.2023 10:45
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
BK Teplice mix
1
38
2
57
BK Levhartice Chomutov
22.10.2023 12:30
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
BK Levhartice Chomutov
2
90
1
7
SLUNETA Ústí n.L. d
22.10.2023 09:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec B
1
20
2
62
Válečnice Děčín
22.10.2023 11:00
Liberec, Sportovní hala Kort
Válečnice Děčín
2
41
1
12
BK Lvice Litoměřice
22.10.2023 12:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BK Lvice Litoměřice
1
16
2
22
BA LYNX Liberec B
22.10.2023 09:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín U10
1
22
2
27
BK Teplice U10
22.10.2023 10:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Teplice U10
2
43
1
36
BK Baník Most
22.10.2023 12:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Baník Most
1
29
2
31
Válečníci Děčín U10

2. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
25.11.2023 12:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec mix
2
62
1
18
Válečníci Děčín U10
25.11.2023 14:00
Liberec, Sportovní hala Kort
Válečníci Děčín U10
2
37
1
21
SLUNETA Ústí n.L. k
25.11.2023 15:30
Liberec, Sportovní hala Kort
SLUNETA Ústí n.L. k
1
14
2
84
BA LYNX Liberec mix
25.11.2023 10:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice mix
1
23
2
33
BK Levhartice Chomutov
25.11.2023 11:45
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Levhartice Chomutov
2
49
1
19
BK Teplice mix
25.11.2023 13:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice mix
1
42
2
76
BK Teplice mix
26.11.2023 09:00
Litoměřice, Kalich aréna
BK Lvice Litoměřice
2
36
1
13
SLUNETA Ústí n.L. d
26.11.2023 10:45
Litoměřice, Kalich aréna
SLUNETA Ústí n.L. d
1
22
2
50
TJ Slovan Varnsdorf
26.11.2023 12:30
Litoměřice, Kalich aréna
TJ Slovan Varnsdorf
2
47
1
36
BK Lvice Litoměřice
26.11.2023 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
71
1
15
BA 2006 Roudnice n.L.
26.11.2023 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
1
37
2
40
BK Teplice U10
26.11.2023 12:30
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BK Teplice U10
1
16
2
80
Slavoj BK Litoměřice
26.11.2023 09:00
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečníci Děčín
2
59
1
43
BK Levharti Chomutov
26.11.2023 10:45
Děčín, Sportovní hala Křešice
BK Levharti Chomutov
2
48
1
44
Válečnice Děčín
26.11.2023 12:30
Děčín, Sportovní hala Křešice
Válečnice Děčín
1
28
2
78
Válečníci Děčín
26.11.2023 09:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
2
71
1
15
BA Tygři Louny
26.11.2023 11:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BA Tygři Louny
2
26
1
16
BA LYNX Liberec B
26.11.2023 13:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BA LYNX Liberec B
1
4
2
63
BK Baník Most

3. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
17.12.2023 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
1
24
2
68
BK Baník Most
17.12.2023 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BK Baník Most
1
34
2
41
BK Levharti Chomutov
17.12.2023 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BK Levharti Chomutov
2
66
1
30
BA 2006 Roudnice n.L.
16.12.2023 09:00
Chomutov, Městská sportovní hala - velká
BK Levhartice Chomutov
2
80
1
14
BA Tygři Louny
16.12.2023 11:00
Chomutov, Městská sportovní hala - velká
BK Levhartice Chomutov
2
80
1
15
BA Tygři Louny
16.12.2023 09:00
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
TJ Slovan Varnsdorf
2
50
1
36
Válečníci Děčín U10
16.12.2023 10:45
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
Válečníci Děčín U10
1
32
2
40
BK Teplice U10
16.12.2023 12:30
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
BK Teplice U10
1
41
2
51
TJ Slovan Varnsdorf
16.12.2023 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
60
1
40
SLUNETA Ústí n.L. k
16.12.2023 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
57
1
27
SLUNETA Ústí n.L. k
16.12.2023 12:30
Litoměřice, Kalich aréna
BK Lvice Litoměřice
2
40
1
33
BA LYNX Liberec B
16.12.2023 14:15
Litoměřice, Kalich aréna
BK Lvice Litoměřice
1
28
2
31
BA LYNX Liberec B
17.12.2023 12:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečnice Děčín
2
50
1
6
SLUNETA Ústí n.L. d
17.12.2023 13:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
SLUNETA Ústí n.L. d
1
23
2
66
BK Teplice mix
17.12.2023 15:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Teplice mix
1
32
2
43
Válečnice Děčín

4. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.01.2024 13:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín U10
1
34
2
36
BK Baník Most
13.01.2024 14:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
BK Baník Most
1
35
2
37
Slavoj BK Litoměřice
13.01.2024 16:30
,
Slavoj BK Litoměřice
2
30
1
22
Válečníci Děčín U10
13.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec mix
2
52
1
34
TJ Slovan Varnsdorf
13.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
TJ Slovan Varnsdorf
2
50
1
24
SLUNETA Ústí n.L. d
13.01.2024 12:00
Liberec, Sportovní hala Kort
SLUNETA Ústí n.L. d
1
20
2
82
BA LYNX Liberec mix

5. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
27.01.2024 11:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice mix
2
54
1
41
BA LYNX Liberec mix
27.01.2024 13:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BA LYNX Liberec mix
1
36
2
55
BK Baník Most
27.01.2024 15:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Baník Most
1
38
2
78
BK Teplice mix
28.01.2024 11:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice U10
1
27
2
42
TJ Slovan Varnsdorf
28.01.2024 13:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
TJ Slovan Varnsdorf
2
63
1
7
BA LYNX Liberec B
28.01.2024 15:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BA LYNX Liberec B
1
16
2
66
BK Teplice U10
28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
75
1
10
BA 2006 Roudnice n.L.
28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
1
26
2
35
BA Tygři Louny
28.01.2024 12:15
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA Tygři Louny
1
7
2
109
Slavoj BK Litoměřice

6. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
17.02.2024 09:30
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
2
81
1
45
BK Levharti Chomutov
17.02.2024 11:30
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
2
81
1
38
BK Levharti Chomutov
17.02.2024 14:00
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
SLUNETA Ústí n.L. d
1
22
2
54
BK Levhartice Chomutov
17.02.2024 15:45
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
SLUNETA Ústí n.L. d
1
24
2
54
BK Levhartice Chomutov
17.02.2024 17:30
Ústí n.L., ZŠ Pod Parkem
BA Tygři Louny
0
0
0
0
SLUNETA Ústí n.L. d
17.02.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec mix
2
56
1
37
BA LYNX Liberec B
17.02.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec B
1
51
2
52
SLUNETA Ústí n.L. k
17.02.2024 12:00
Liberec, Sportovní hala Kort
SLUNETA Ústí n.L. k
1
25
2
62
BA LYNX Liberec mix

7. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
09.03.2024 10:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA LYNX Liberec mix
2
53
1
48
BK Teplice mix
09.03.2024 12:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BK Teplice mix
2
86
1
24
BA 2006 Roudnice n.L.
09.03.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
2
55
1
52
BA LYNX Liberec mix
09.03.2024 09:00
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Válečníci Děčín U10
2
42
1
38
TJ Slovan Varnsdorf
09.03.2024 10:45
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
TJ Slovan Varnsdorf
1
21
2
63
Slavoj BK Litoměřice
09.03.2024 12:30
Děčín 1, ARMEX Sportcentrum
Slavoj BK Litoměřice
2
47
1
23
Válečníci Děčín U10

8. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
23.03.2024 09:00
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
TJ Slovan Varnsdorf
2
68
1
48
Válečníci Děčín U10
23.03.2024 10:45
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
Válečníci Děčín U10
2
99
1
12
BA LYNX Liberec mix
23.03.2024 12:30
Varnsdorf, ZŠ Edisonova
BA LYNX Liberec mix
1
26
2
75
TJ Slovan Varnsdorf
23.03.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - vedlejší kurt
SLUNETA Ústí n.L. k
2
60
1
21
SLUNETA Ústí n.L. d
23.03.2024 15:15
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - vedlejší kurt
SLUNETA Ústí n.L. d
1
31
2
53
SLUNETA Ústí n.L. k
23.03.2024 17:00
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - vedlejší kurt
BA Tygři Louny
0
0
0
0
SLUNETA Ústí n.L. k
23.03.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
1
47
2
51
BK Teplice mix
23.03.2024 11:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
1
47
2
81
BK Teplice mix
24.03.2024 09:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice U10
2
63
1
53
BK Baník Most
24.03.2024 11:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Baník Most
2
33
1
30
BK Levharti Chomutov
24.03.2024 12:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Levharti Chomutov
2
49
1
41
BK Teplice U10

9. kolo

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté
13.04.2024 10:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA LYNX Liberec mix
2
52
1
43
BK Teplice mix
13.04.2024 11:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BK Teplice mix
2
81
1
44
Válečnice Děčín
13.04.2024 13:00
Liberec, Sportovní hala Kort
Válečnice Děčín
1
58
2
64
BA LYNX Liberec mix
14.04.2024 09:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice U10
2
52
1
20
Válečníci Děčín U10
14.04.2024 11:00
Teplice, Sokolovna Na Letné
Válečníci Děčín U10
1
34
2
36
BK Lvice Litoměřice
14.04.2024 12:30
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Lvice Litoměřice
2
44
1
27
BK Teplice U10
13.04.2024 10:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
1
16
2
98
BK Levhartice Chomutov
13.04.2024 12:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BK Levhartice Chomutov
1
53
2
60
TJ Slovan Varnsdorf
13.04.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
TJ Slovan Varnsdorf
2
73
1
36
BA 2006 Roudnice n.L.
13.04.2024 10:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
2
72
1
31
SLUNETA Ústí n.L. d
13.04.2024 12:00
Most, Sportovní hala Most - malá hala
BK Baník Most
2
68
1
19
SLUNETA Ústí n.L. d
13.04.2024 09:30
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
110
1
10
BA LYNX Liberec B
13.04.2024 11:15
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
2
116
1
0
BA LYNX Liberec B
27.04.2024 09:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí n.L. k
0
0
0
0
Slavoj BK Litoměřice
27.04.2024 11:15
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Slavoj BK Litoměřice
0
0
0
0
TJ Slovan Varnsdorf
27.04.2024 13:00
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
TJ Slovan Varnsdorf
0
0
0
0
SLUNETA Ústí n.L. k
27.04.2024 09:00
Louny, Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
BA Tygři Louny
0
0
0
0
BK Baník Most
27.04.2024 10:30
Louny, Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
BA Tygři Louny
0
0
0
0
BK Baník Most

Ostatní zápasy

Kdy/kde
Domácí
Body/skóre
Body/skóre
Hosté