Muži - 23.02.2024 20:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
75
BK Děčín seniorka
82
U13 - 18.02.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
58
Válečníci Děčín B
43
U13 - 18.02.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
51
Válečníci Děčín B
38
U15 - 30.01.2024 18:00
Mělník, Tělocvična IŠST
BK R&J EBC Mělník
73
BA 2006´ Roudnice n.L.
78
U15 - 28.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
64
BK Brandýs n. L. B
82
U11 - 28.01.2024 10:45
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
BA 2006 Roudnice n.L.
26
BA Tygři Louny
35
U11 - 28.01.2024 09:00
Litoměřice, Hala 6. ZŠ
Slavoj BK Litoměřice
75
BA 2006 Roudnice n.L.
10
U15 - 27.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
61
Pandy Čelákovice
44
U13 - 27.01.2024 10:30
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
46
BA 2006 Roudnice n.L.
30
U13 - 27.01.2024 09:00
Liberec, Sportovní hala Kort
BA Lynx Liberec
61
BA 2006 Roudnice n.L.
21
Muži - 26.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
66
ASK Lovosice
59
U19 - 21.01.2024 16:00
Praha 10, TJ Sokol Petrovice
Jižní Supi
63
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
U17 - 21.01.2024 12:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
60
BK Sokolov
71
U17 - 20.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
100
BK Baník Most
36
Muži - 19.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
94
BK Teplice B
51
U19 - 18.01.2024 19:30
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
75
TJ Slovan Varnsdorf
78
U19 - 13.01.2024 13:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´ Roudnice n.L.
80
Válečníci Děčín B
61
U13 - 13.01.2024 11:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
8
Slavoj BK Litoměřice
144
U13 - 13.01.2024 09:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
15
Slavoj BK Litoměřice
122
U15 - 13.01.2024 09:00
Kralupy nad Vltavou, SH Kralupy nad Vltavou
BK Kralupy Junior
62
BA 2006´ Roudnice n.L.
100
Muži - 12.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
76
TJ Slovan Varnsdorf B
57
U17 - 07.01.2024 10:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006´Roudnice n. L. B
50
Válečníci Děčín B
68
U17 - 06.01.2024 13:30
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
SLUNETA Ústí nad Labem B
68
BA 2006´Roudnice n. L. B
56
Muži - 05.01.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
54
BK Česká Lípa
74
Muži - 29.02.2024 20:00
Budyně nad Ohří, SH Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Děčín Křešice
0
Muži - 06.03.2024 19:15
Teplice, Sokolovna Na Letné
BK Teplice B
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Muži - 08.03.2024 19:45
Ústí nad Labem - Klíše, Sluneta 2 - hlavní kurt
Skřivánci Ústí n.L.
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 12:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BK Teplice mix
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
U11 - 09.03.2024 14:00
Roudnice nad Labem, Mondi Arena
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BA LYNX Liberec mix
0
U11 - 13.04.2024 00:00
,
BA 2006 Roudnice n.L.
0
BK Levhartice Chomutov
0
U11 - 13.04.2024 00:00
,
TJ Slovan Varnsdorf
0
BA 2006 Roudnice n.L.
0
Notice: Trying to get property of non-object ve funkci socialup_tymy_tabulka() (řádek: 1177 v souboru /var/www/clients/client35/web48/web/sites/all/modules/sup_tymy/socialup_tymy.module).

Tabulka aktuálního kola

Tabulka bohužel není k dispozici