cbf.png
mini.png
fiba.png
Basketbalová akademie 2006
muzia.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg A.jpg
Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA Ze života BA

Tréninky

Všechny tréninkové jednotky začínají v pondělí 4.9.2017, kromě přípravek a pondělních školních tréninků na 1. ZŠ, které začínají od 11.9.2017.

  

Kategorie U 19 /U17 (nar.2000-2001)

Hlavní trenér:  Jaroslav Pazourek

Asistenti: Petr Krištof, Václav Formánek

 

Pondělí :   19.00 – 20.00   Gymnázium Roudnice

Středa:      18.00 – 19.30   SH „Pod Lipou“

Pátek:        16.45 – 18.15  SH „Pod Lipou“

 

Kategorie U17/U16 (nar.2002-2003)

Hlavní trenér:  Jan Veselý

Asistenti:  Jiří Suchopár, Radek Pochman

 

Pondělí :   15.00 – 16.30   1.ZŠ

Úterý:       17.30 – 18.30   Gymnázium Roudnice

Pátek:       16.30– 18.00    1.ZŠ

 

Kategorie U14  (nar.2004-2005)

Hlavní trenér:  Jan Veselý

Asistent:  Eva Žižková

 

Pondělí :   15.00 – 16.30    1.ZŠ

Středa:      14.30 – 16.00   Gymnázium Roudnice

Pátek:        18.15 – 19.30   SH „Pod Lipou“ 

 

Kategorie U13/U12 (nar.2006 + TOP 2007)

Hlavní trenéři: Michaela Malcová

Asistent: Filip Horňák

 

Pondělí :   13.45 – 15.00   1.ZŠ    16.30 – 18.00  Gymnázium   (pouze září)

Úterý :      18.00 – 19.15   SH „Pod Lipou“ ( od 3.10.2017)

Pátek:       18.00 – 19.30   Gymnázium Roudnice

 

Kategorie U11 / U10 (nar.2007-2008 + TOP 2009)

Hlavní trenér:  Adéla Kabrhelová

Asistenti: Kateřina Veverková, Nikola Němcová, Martina Baltaretu, Ondřej Formánek

 

Pondělí :   17.00 – 18.30   2. ZŠ, Jungmanova ulice

Středa:      17.30 – 19.00   1. ZŠ, K. Jeřábka  

 

====================================================================================

Kategorie Přípravky I

(nar.2010,2011,2012)

Hlavní trenér:  Eva Žižková

Asistenti: Jiří Suchopár, Filip Novotný

 

Pondělí :   11.45 – 12.45   1. ZŠ, K. Jeřábka  - velká tělocvična – vstup z ulice Josefa Hory 

Středa:      15.30 – 16.30  1. ZŠ, K. Jeřábka  - velká tělocvična – vstup z ulice Josefa Hory 

Seznam dětí:

     Volánek Antonín, Agayev Kamil (10), Bauer Denis ,Fořtová Natálie, Gala Josef, Hála Michal (10) Hančlová Julie, Hrstková Lucie, Korejčiková Veronika, Kosová Sofie, Kučera Tomáš (10), Kulivar Anastasija , Lansdorf Eliáš ,Malík Ondřej , Mojžíš Daniel, Průchová Justýna, Richtrová Nikol Sedlmaier Tobiáš , Šebek Radim, Švec Šimon ,Tokolly Dominik, Veselá Viola ,Zeman Luboš, Zemanová Martina

 

Kategorie Přípravky II.

(nar.2009-2010)

Hlavní trenér:  Eva Žižková

Asistenti: Jiří Suchopár, Filip Novotný

 

Pondělí :   12.45 – 13.45   1. ZŠ, K. Jeřábka  - velká tělocvična – vstup z ulice Josefa Hory 

Středa:      16.30 – 17.30  1. ZŠ, K. Jeřábka  - velká tělocvična – vstup z ulice Josefa Hory 

 

Seznam dětí:

     Bauer Dominik, Birčáková Kačka, Brožek Marek, Čechová Kateřina, Černík Tomáš ,Černosta Jakub Havránek Daniel , Havránek Jakub, Janda Viktor, Jandová Zuzana, Kautský  Mikuláš, Kovařík Lukáš Kozáková Kája, Krajník Šimon, Lehmann Renda, Linka Adam  , Mašková  Lucie, Mašková  Sofie, Matoušek Dominik, Moravec Filip, Rous Tomáš, Rous Lukáš ,Šašková Kristýna, Tokoly Patrik, Vltavský Šimon

 

Dále mají děti školní tréninky které jsou každé pondělí a jsou rozděleny podle třídy do které děti chodí, tréninky jsou taktéž na 1.ZŠ Karla Jeřábka - nová tělocvična

  • 1.-2.třída 11:45-12:45 (prvňáčky si vyzvedáváme u třídy hned po vyučování a taktéž je po tréninku odvádíme rovnou na oběd)
  • 3.-4..třída 12:45-13:35
  • 5.-6.třída 13:35-14:30

První trénink bude v pondělí 11.9.2017 (školní trénink) a středa 13.9.2017 od 15:30 přípravka A a od 16:30 přípravka B.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz neváhejte se  obrátit na mne.

 Mé telefonní číslo je 606 761 883 a email:  zizkova.eva@gmail.com

Pěkný zbytek dne a bezproblémový start do nového školního roku :-)

EVA ŽIŽKOVÁ

Trenérka přípravných ročníků BA

 


Basketbalová Akademie 2006´ z.s, Na Kolečku 2422, Roudnice nad Labem 413 01, IČ: 270 34 437,telefon: 777 237 909